Behlül gönlünü bu kez ona kaptırdı

  • Ana Sayfa
  • Behlül gönlünü bu kez ona kaptırdı
Behlül gönlünü bu kez ona kaptırdı
Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam"a kaptırdı. Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.Abone ol

Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’a kaptırdı. Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.

Kanal D’nın reyting rekortmeni dizisi “Aşk pennsylvania seo -ı Memnu” nun yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ (27) özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Son olarak Meltem Cumbul ile ilişkisini 3 ay önce bitiren Tatlıtuğ şimdilerde yeni bir aşka yelken açtı.

Miss Turkey 2009 birinci Güzeli Ebru Şam (20) ile aşk yaşayan Tatlıtuğ’un bu ilişkisinin yılbaşı gecesi başladığı öğrenildi.

Çiftin tanışma hikayesi şöyle: Ulus’da Gökhan isimli üst kat komşusunun evinde verdiği yılbaşı partisine katılan Tatlıtuğ, manken arkadaşlarıyla geceye katılan Ebru Şam’ı görür görmez etkilendi. O gece sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet ettiği Şam’ın telefon numarasını almayı ihmal etmedi. Başbaşa ilk buluşma ise yeni yılın ertesi günü Nişantaşı’ndaki bir restorant da gerçekleşti. Birbirlerini henüz tanıma aşamasında olan çiftin ilişkilerini şimdilik gizlemeyi tercih ettiği öne sürüldü. Almanya’da yaşayan Ebru Şam kraliçelik tacını taktıktan sonra Murat isimli sevgilisini terk edip Türkiye’ye yerleşmeye karar verdi. Oyunculuğa da merak saran Şam, “Adanalı” dizisine Komiser Esra rolüyle dahil oldu.Kategori : MAGAZİN