Demirörenden taraftara stad sözü FLAŞ

  • Ana Sayfa
  • Demirörenden taraftara stad sözü FLAŞ
Demirörenden taraftara stad sözü FLAŞ
Kongre gününün yaklaştığı Beşiktaş'ta son söz Başkan Demirören'den geldi. Başkan taraftara yeni stad sözü verdi.Abone ol

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 31 Ocak tarihinde yapılacak kongrede yeniden başkan seçildiği takdirde, takımı stadına kavuşturacağını söyledi.

Yıldırım Demirören, Mersin'de, Beşiktaşlı greek hotel seo lar Derneği yetkilileri ile Hiltonsa Oteli'ndeki akşam yemeğinde bir araya geldi.

Demirören, burada yaptığı konuşmada, Beşiktaş Kulübü'nün 31 Ocak'ta yapacağı genel kurulda aday olduğunu anımsattı.

“Doğru yolda ilerlerken yanlışlar da yaptıklarını”, buna karşın 5 kupa kazandıklarını ifade eden Demirören, bu doğrultuda kongrede, yeniden aday olmayı uygun bulduğunu anlattı.

Stat projesinin kendisi için büyük önem taşıdığını belirten Demirören, şunları kaydetti: “Yeniden seçildiğim takdirde Beşiktaş'ı stadına kavuşturacağım. Ayrıca Beşiktaş taraftar kalitesini hep beraber düzelteceğiz. Çünkü, hiçbir Beşiktaşlı taraftar, başkanına küfür edemez. Bunu hep beraber düzeltmek zorundayız. Sizlerin desteğiyle olur ya da olmaz bu yolda yürüyeceğim, hepinize şimdiden teşekkür ederim.”

Toplantıya Demirören'in listesinde yer alan Doğan Küçükoğlu, Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Murat Özpaksoy katıldı.Kategori : SPOR