Albay Çiçekten yakalandık itirafı !

  • Ana Sayfa
  • Albay Çiçekten yakalandık itirafı !
Albay Çiçekten yakalandık itirafı !
Albay Dursun Çiçek ve yanındaki kişi ile Beşiktaş'ta apar topar bindikleri taksinin şoförü konuştu. Abone ol

“İrtica ile Mücadele Eylem Planı” belgesinde imzası olduğu iddia edilen Albay Dursun Çiçek, dün İstanbul Adliyesi yakınlarında gazetecilere yakalanmıştı.

Yanında bir kişi ile Beşiktaş'tan Ortaköy'e doğru yürüyen Albay Çiçek, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun ifade verdiği saatlerde adliyenin önünden geçti.

“Adliyeye mi geldiniz?" sorusuna "Bu tarafta işim var" diye yanıt veren Çiçe anti seo nasıl yapılır k, adliyeye girmeden yoluna devam etti.

Kameraların ilgisinden bunalan Albay Dursun Çiçek ve arkadaşı Çırağan Caddesi’nden geçmekte olan bir taksiyi çevirdi.

Albay Dursun Çiçek ve yanındaki kişi, içinde müşterisi bulunan taksiyle binerek apar topar uzaklaştı.

O TAKSİCİ BULUNDU

Bir anda çok popüler olan taksinin şoförü Mustafa Pekkuru, NTV’ye konuştu.

Yenibosna'da bir taksi durağına bağlı çalışan Mustafa Pekkuru, haberlerden tanıdığı Albay Dursun Çiçek'i görünce şaşırdığını söyledi.

PEKKURU: BİNMEK İÇİN YOLCUMA SORUN

Pekkuru, Albay Çiçek’in taksiye binme anını şöyle anlattı:

"Arnavutköy’den Beşiktaş’a doğru devam ediyordum. Galatasaray Üniversitesi karşısında bir kalabalık gazeteci grubu vardı. Peşinden gittikleri Albay Dursun Çiçek taksinin önünde durdu. Arkadaşı kapıyı açtı ve "Binebilir miyiz?’ dediler. Ben de ‘Yolcum var, ona sorun’ dedim. O da ‘Binebilirsiniz’ dedi, bindiler arabaya.”

'GAZETECİLERDEN KAÇIYORUZ, KUSURA BAKMAYIN'

Pekkuru, “Ben ‘Komutanım nedir?’ dedim. ‘Burada bir işimiz vardı, gazetecilerden kaçmak için binmek zorunda kaldık. Kusura bakmayın’ dedi. Ben de ‘Önemli değil’ dedim” diye konuştu.

'İLK DEFA SİVİL YAKALANDIK'

Albay Dursun Çiçek ve arkadaşının araca bindikten sonra fazla konuşmadığını belirten Pekkuru, “Kendi aralarında söylediği şey, ‘Gazetecilere ilk defa sivil kıyafetle yakalandık’ oldu” dedi.

TAKSİCİ PARA ALMADI

Beşiktaş meydanına bıraktığı iki yolcusundan ücret almadığını ifade eden taksici, Çiçek'in de kendisine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.Kategori : GÜNCEL