Hırsızlarla otomobilde 1 saat

Hırsızlarla otomobilde 1 saat
Otomobilin içinde 6 yaşındaki Büşra vardı. Hırsızlar kolaylıkla arabayı kaçırdı ama sonrasında işler değişti.Abone ol

Konya'da hırsızlık zanlıları çaldıkları otomobilin içinde bir çocuğun olduğunu fark edince aracı terk edip kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, Banu Alan, 6 yaşındaki kızı Büşra ile birlikte alışverişe gitti. Alan, alışveriş dönüşü m connecticut seo erkez Selçuklu ilçesi Halil Ürün Caddesi'nde su doldurmak için tatlı su çeşmesinin yanında durdu. Kızının içinde bulunduğu otomobili çalışır halde bırakan Alan, araçtan inip çeşmenin yanına gitti.

Bu sırada beyaz renkli bir araçtan inen kişi, çalışır haldeki otomobille olay yerinden uzaklaştı.

Otomobilin peşinden bir süre koşan Alan, durumu polise bildirdi. Polis, kısa süre içinde otomobili, Yazır Mahallesi Beyhekim Caddesi'nde içinde 6 yaşında kız çocuğuyla terk edilmiş halde buldu.

Hırsızların küçük kızı fark edince otomobili, Yazır Mahallesi Beyhekim Caddesi'nde bırakıp kaçtığı tahmin ediliyor. Öte yandan, otomobilden Alan'ın çantasının çalındığı tespit edildi.

Yaşadıklarını korkulu gözlerle antalan anne Banu Alan, "Çeşmeden su dolduruyordum, arkadan beyaz bir araç geldi içinden bir kişi indi. O kişinin su doldurmaya geldiğini düşünürken, benim aracıma binerek kızım içindeyken basıp gittiler. Sonra kızımın bulunduğu aracı biraz ileriye terk etmişler, çantamdan 70 TL, cep telefonu ve kimliklerimizi almışlar" dedi.Kategori : GÜNCEL