Es Es iki futbolcuyu istedi

Es Es iki futbolcuyu istedi
Hafta sonunda karşılaşacakları Fenerbahçe maçına hazırlanan Eskişehirspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay dertli.Abone ol

Beşiktaş'tan Batuhan'ı kiralamak isteyen ancak siyah beyazlı ekibin Batuhan'ı yüksek bedelle sadece satmaya niyetli olduğunu ifade eden Çalımbay, NTVSPOR.NET'in sorularını yanıtladı.

Acilen 4-5 transfere ihtiyaç duyduklarını belirten Çalımbay, 18 kişilik kadroyu oluşturamadıklarını ifade ederken Manisaspor'dan Sezer Öztürk ile Güven Varol'u istediklerini NTVSPOR.NET'e açıkladı.

Rıza Çalımbay, Batuhan'ı istiyor mu?
maryland seo Ben Batuhan'ı istedim ama onlar Batuhan'ı vermek istemiyorlar. Söylediklerine göre Yıldırım Demirören bırakmıyor.

Bu transferin gerçekleşebileceği şartlar var mı? Kiralık olarak kadronuza katmak istediğinizi biliyoruz.
Kiralık olarak bırakmıyorlar. Bonservisiyle vermek istiyorlar. Ama bonservisi için de 5 milyon Euro istediler. Bizim de bu şartlarda bu paralarla transfer yapmamıza imkan yok. Benim üzüldüğüm anlamadığım konu şu; oynatmıyorlar, kadroya almıyorlar ve bu halde kiralamıyorlar da. Bunu anlamıyorum. Herhalde vermemek için böyle yapıyorlar.

Daha önce de dile getirdiniz, kadronuzda eksikler var ve takımı oluşturmakta zorlanıyorsunuz. Şu anda bitirme aşamasına geldiğiniz transfer var mı?
Batuhan'dan bu saate kadar haber bekledik. Ama olmadı. Şimdi diğer seçeneklere bakıyoruz. Acele etmemiz lazım. Kadromuzun en az 4-5 transfere ihtiyacı var. 18'i kurmakta zorlanıyoruz. Bu pazar Fenerbahçe ile çok önemli bir maçımız var. O maça kadar transfer yapabilirsek hemen kadromuza ekleyeceğiz.

Sakat futbolcularınız da var.
Ümit Karan'ın durumu belli değil. Mehmet Yılmaz, Serdar Özbayraktar yok. El Saka da Afrika'da Afrika Uluslar Kupası için. Lig başlayana kadar transferleri, işlerimizi hallederiz. Ama ligden önceki maçlar için şu anda çok sıkıntılıyız.

Sizde Youla kadro dışında. Manisaspor da Sezer Öztürk'ü kadro dışında bıraktı. Sizinle Manisaspor arasında bu isimlerin bir takası gündemde mi?
Manisaspor'dan Sezer Öztürk'ü istedik. Bir de Sezer dışında Güven Varol'u istedik. Ama Youla konusunda sonuca varılamıyor. Onların tarafından şu ana kadar bir şey çıkmadı. Çünkü Youla problemli ve bu durum zorluk çıkartıyor.Kategori : SPOR