Nondanın yol haritası

Nondanın yol haritası
Antalya'da çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da, Shabani Nonda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Abone ol

Galatasaray'ın Kongolu futbolcusu Nonda, sakat olduğuna dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonuda sona erecek Nonda, sarı-kırmızılı kulüpten şu ana kadar kendisine bir teklif gelmediğini ifade etti.

Çek vermont seo golcü Milan Baros'un sakatlığında ligin ilk yarısında daha fazla forma şansı bulan Nonda, kamp çalışmalarının olumlu geçtiğini söyledi.

Nonda hakkında çıkan sakatlık haberlerine, "3 sene önce Galatasaray'a geldiğimde de benim için sakatlığı var diyorlardı. Ancak her zaman bana verilen görevi layıkıyla yerine getirdim. Ufak tefek sakatlıklar her zaman olabilir ancak benim ciddi bir sorunum yok" şeklinde yanıt verdi.

Sarı-kırmızılı kulüple sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Nonda, transfere ilişkin soruları da yanıtladı.

Nonda, "dedikodular ister istemez insanı etkiliyor. ancak benim Galatasaray ile sezon sonuna kadar sözleşmem var. Önceliğim sözleşmemi tamamlamak. Şu an için Galatasaray'dan gelen bir teklif yok. Fransa'dan bazı menajerlerle görüşmelerimiz oldu. Karar verirken ailemi de düşünmek zorundayım. Çocuklarım burada okula gidiyor, eşimin bir hayatı var. Galatasaray'dan teklif gelmezse, profesyonel bir futbolcu olarak diğer büyük kulüplerde ya da Anadolu kulüplerinde oynayabilirim” dedi.

Sarı-kırmızılı takımın genç futbolcusu Uğur Uçar da, kampın eğlenceli ve bir o kadar yorucu geçtiğini söyledi.Kategori : SPOR