Canlı yayında küfür şoku!

Canlı yayında küfür şoku!
Size biri telefon açsa ve 'tebrikler araba kazandınız' dese ne yaparsınız! Bu adamın tepkisi biraz küfürlü oldu. İşte o anlar;Abone ol

Kastamonu'daki bir alışveriş merkezi tarafından bir otomobilin verileceği çekiliş, uydudan yayın yapan bir kanaldan canlı olarak yayınlandı. Kendisine şaka yapıldığını sanan talihli canlı yayında olduğunu bilmeden küfürü bastı.
google reklamları nasıl verilir >
Çekilişin sunucusu Abdulkadir Akın, çekiliş sonunda otomobil kazanan şanslı müşteriyle konuşmak istedi. Ancak telefon bağlantısı sırasında işletildiğini sanan müşterinin küfürlü konuşması, salonda bulunan yüzlerce kişi ve sunucu Akın şoke oldu.

DSİ'den emekli olduktan sonra Kastamonu Valiliği'nde 5 yıl süreyle basın danışmanlığı görevinde bulunan Abdulkadir Akın, uydudan yayın yapan `Kral Karadeniz' adlı televizyonda, bir alışveriş merkezi tarafından verilecek otomobilin çekilişinde sunuculuk yaptı.

CANLI YAYINDA KÜFÜR ŞOKU

Çekilen kurayla talihlinin belirlenmesi için alışveriş merkezinde hazırlanan platformda çekiliş törenini sunan Akın, otomobilin çıktığı talihlinin belirlenmesi üzerine telefonla canlı bağlantı yaptı. Ön görüşme yapılmadan gerçekleşen canlı telefon bağlantısında sunucu Abdülkadir Akın zor anlar yaşadı. Telefondaki talihlinin kendisine şaka yapıldığını sanarak "Ya bir s...r g.t" demesi çekiliş törenini izleyenleri şoke etti. İnternetteki paylaşım sitelerinde de yayınlanan görüntü tıklanma rekorları kırıyor.

İŞTE O ŞOK ANLARKategori : GÜNCEL