Geldiklerinde çocuklar yoktu!

Geldiklerinde çocuklar yoktu!
Anne ve baba çocukları arabaya kitleyip doktora gittiler. Geldiklerinde çocuklar arabada yoktu ve bir not vardı!Abone ol

Kayseri’de muayeneye gelen anne ve babası tarafından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bahçesinde kamyonette bırakılan 4 yaşındaki Seyit ile halası 6 yaşındaki Rabia ağlayınca, ebay hastanenin özel güvenlik görevlileri tarafından Acil Servis'in danışmasına götürüldü. Çevredekiler, Ramazan Bayramı'nda kaybolan 3 çocuğu hatırlatarak aileye tepki gösterdi.

ÇOCUKLARI ALIP NOT BIRAKTILAR

Eşi Hava Tekel'i muayene için Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getiren Ferhat Tekel, kardeşi Rabia ile oğlu Seyit'i kapısı açık kamyonetin içinde bırakıp gitti. Çocukların ağlaması üzerine çevredekiler özel güvenlik görevlilerine haber verdi. Özel güvenlik görevlileri, kamyonetin içinde ‘baba’ diye ağlayan Seyit ile Rabia'yı, kamyonetten çıkarırken, ‘Çocuklar, Acil giriş danışmada’ diye not bıraktı.

ÇEVREDEKİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Çevredekiler, Kayseri'de Kurban Bayramı'nın 2'nci günü kaybolan 3 çocuğu hatırlatarak, “Bu çocukları bu şekilde bırakmaları yanlış, birisi alıp gitse polis suçlu olacak” diyerek tepki gösterdi.

Ferhat Tekel, yaklaşık 1 saat sonra gelerek çocukları aldı.Kategori : GÜNCEL