Belediyede silahlı bıçaklı düello

  • Ana Sayfa
  • Belediyede silahlı bıçaklı düello
Belediyede silahlı bıçaklı düello
Belediye Başkanı Ak Partili Selahattin Gürkan'a bir temizlik işçisi bıçakla saldırdı. Başkan saldırganı vurduAbone ol

Malatya'nın Battalgazi İlçesi'nde Belediye Başkanı Ak Partili Selahattin Gürkan'a bir temizlik işçisi bıçakla saldırıda bulundu. Başkan Gürkan, korumasını yaralayan saldırganı vurarak e Farmlik tkisiz hale getirdi.

Malatya’nın Battalgazi ilçe belediyesinde temizlik işçisi olarak çalışırken 2 gün önce işine M.D, bu sabah Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’la görüşmek için geldiği belediyenin önünde engellenince korumayı bıçakla yaraladı. Başkanın koruması da işçiyi silahla bacağından vurdu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, temizlik işçisi Mustafa D. ile Belediye Başkanı Selahattin Gürkan arasında iki gün önce tartışma çıktı.Tartışmadan sonra Demirel’in işine son verildi. Bu sabah belediye binası önüne gelen Mustafa D. Gürkan ile görüşmek istedi, ancak korumalar buna izin vermeyerek Mustafa D’yi Gürkan’ın yanına yaklaştırmadı. Çıkan tartışmada Mustafa D, Gürkan’ın koruması Selçuk K’yı belinden bıçakla yaraladı, Selçuk K. da Mustafa D’yi silahla bacağından vurdu. Mustafa D. ve Selçuk K, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.Kategori : GÜNCEL